Bonnie St. John ile “Mikro-Dayanıklılık: Odaklanma, İlerleme ve Enerji’de Büyük Sıçramalar için Küçük Değişimler” Üzerine

Mikro-Dayanıklılık, günlük enerjimizi tüketen ve odağımızı kaybetmemize sebep olan günlük durumlarla başa çıkabilmemiz için hızlı ve kolay yollar sunuyor: Beyninizi Nasıl Yeniden Odaklayabileceğinizi, İlkel Alarmlarınızı Nasıl Yeniden Kurabileceğinizi, Tutumunuzu Nasıl Değiştirebileceğinizi, Bedeninizi Nasıl Tazeleyebileceğinizi ve Ruhunuzu Nasıl Yenileyebileceğinizi Öğrenin!

Bonnie St John Micro-Resilience kitabını Allen P. Haines ile birlikte yazmış.

St. John, “Hayatımızda çok fazla karmaşa var: yeni teknolojiler, yeni müşteriler, yeni rekabetler, yeni süreçler ve sistemler. Tüm bunlar, stres ve zihinsel yorgunluk yaratıyor. Ancak günlük rutininizde yapacağınız minik değişikler ile, hayatınızda meydana gelen bu büyük değişimlerin üstesinden gelmeniz mümkün.”

Hastalık veya doğal afetler gibi büyük değişimler ile başa çıkmak için oldukça fazla bilgi var. Bu tür olaylar, karmaşık çözümler ve dolayısıyla da çözmesi için oldukça fazla zaman gerektirebilir. Fakat günlük enerjimizi tüketen, odağımızın kaybolmasına yol açan her gün karşılaştığımız durumların üstesinden gelebilmek için Micro-Resilience (Mikro-Dayanıklılık) hızlı ve kolay yollar sunuyor.”

Bonnie St. John Hakkında

Bonnie St. John hakkında daha fazla bilgi için www.bonniestjohn.com veya www.microresilience.com

ziyaret edebilirsiniz.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir Cevap Yazın